DÍLY DOBÍRKOU


objednat díl zde


AKTUÁLNÍ NABÍDKA NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA a VW

zde


Náhradní díly posíláme samozřejmě i na dobírku společností PPL a TOPTRANS   za těchto následujících podmínek:

  1. Nejdříve si dostupnost ND ověříte na 602 663 445  a nebo pomocí ONLINE DOTAZU.
  2. Domluvíte si celkovou cenu vč. demontáže, balného, dopravy a DPH ( u spol. TOPTRANS platíte cenu  dopravy Vy přímo dopravci dle ceníku TOPTRANS)
  3. Vyplníte náš velice jednoduchý Objednávkový formulář, který naleznete v našem Menu
  4. Pokud je cena za přepravu vyšší, například u motoru, nebo převodovky, požadujeme cenu přepravy uhradit předem *
  5. Pokud si zásilku nepřevezmete a nebudete mít demontáž s dopravu a balným uhrazené předem, tak budeme tuto částku požadovat po Vás uhradit. Tyto naše podmínky potvrzujete odesláním závazné objednávky. Upozorňujeme, že tato částka je soudně vymahatelná a zbytečně Vás může přijít na několik desítek tisíc Kč. V případě řádného převzetí zásilky žádnou demontáž samozřejmě NEPLATÍTE!!

 

Ceník přepravních nákladů:

  1. Balné -  100,- až 400,- Kč + DPH 21% ( dle náročnosti balení) Např. motor stojí 400,- Kč + DPH 21%, kde máte v ceně paletu, upevňovací kurty atd..     Přesnou cenu zjistíte na 602 663 445 , nebo   VrakovisteSkodaPraha@seznam.cz               
  2. Demontáž - 400,- Kč + DPH 21% za každou započatou hodinu ( v případě řádného převzetí zásilky máte demontáž  samozřejmě zdarma !!!)

 

 

*Vzhledem k dost vysokým cenám za přepravu viz. CENÍK  PPL  a  CENÍK  TOPTRANS,  které v případě nepřevzetí zásilky musíme  hradit my,  požadujeme tuto částku (pouze za přepravu) uhradit předem na náš účet. Přestalo nás bavit balit balíky, platit přepravu a pak je zase rozbalovat. Zákazník, který si zbaběle objednanou zásilku nepřevezme pak obvykle nebere telefon, nechává se zapírat a tak podobně. Tak se nikdo nemůže divit, že jsme byli donuceni zřídit taková opatření, která nám šetří naše peníze a nervy.  

Ten, kdo objednávku myslí vážně s platbou přepravy předem jistě nebude mít problém.

Pokud je na převod z banky do banky málo času a je potřeba náhradní díl odeslat ihned, tak je nutné částku vložit přímo v bance RB  na pokladně na náš účet a my okamžitě platbu vidíme a posíláme.

 

Při nahlížení do ceníku  PPL a CENÍK TOPTRANS, prosíme nezapomeňte  připočíst doběrečné.

Vlastní kupní cena bude na dobírku, tzn. že předem zaplatíte pouze poštovné, balné a doběrečné, nikoliv tedy  částku náhradního dílu!!


Číslo účtu pro platbu přepravy -  602 663 4455 / 5500  RB

V. Symbol bude zakázce přidělen. 


AKTUÁLNÍ NABÍDKA NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA a VW

zde


:):):):):):)

Nabídka